"

RYGA

Grupas RYGA debijas albuma "Catch Her Groove" prezentācijas tūres noslēguma kocerts Latvijas 1. Rokkafejnīcā 11. novembrī.

Albums "Catch Her Groove" 2017. gada jūnijā iznāca ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Austrijā un Šveicē.

Grupa radās 2013. gadā, kad viens no vadošajiem Lietuvas režisoriem Oskars Koršunovs iestudēja izrādi „Izaidītie” arī Latvijā, kur tāpat kā Lietuvā kļuva par kulta izrādi. Pie mums tā saņēmusi 9 teātra nominācijas. Viena no tām – grupas bundziniekam Mārcim Judzim – gada mūzikas autors.

Grupas lielākie muzikālie sprādzieni – dziesmas „Tits” un „Give Me Your Love” izveidojās veiksmīga sadarbība ar Kontinentālo Hokeja Līgu, un tās tika izvēlētas kā skaņdarbi, kas skanēs All-Star Game. All-Star game ir žilbinošākais un populārākais no KHL pasākumiem, kas pulcē skatītājus no visas pasaules.

Lielākais grupas sasniegums ir iekļūšana Grammy atlasē, lai cīnītos par nomināciju „The Best Dance Recording”. Tas notika ar dziesmu „Give Me Your Love”, kas ierakstīta kopā ar amerikāņu mūziķi Koreju Endrjū. Grammy atlasē tā konkurēja ar tādiem mūzikas smagsvariem kā The Prodigy, The Chemical Brothers u.c. elektroniskās mūzikas zvaigznēm, no kurām grupa RYGA ir smēlusies lielu ietekmi.

Biļetes uz koncertu 11. novembrī iespējams iegādāties Latvija 1. Rokkafejnīcā un Biļešu Paradīzes kasēs un internetā. Biļešu cena iepriekšpārdošanā 5€, pasākuma dienā Rokkafejnīcā 7€.

 

 ŠOVBIZNESA PUSDIENAS2111

 SEKO MUMS!

youtube

  Mārstaļu iela 2/4, Rīga
 
  
REZERVĀCIJĀM,

BANKETIEM UN

PAZAUDĒTAJĀM MANTĀM

+371 26678555

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


INFORMĀCIJA PAR

PASĀKUMIEM

+371 25749433

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.