"

Refleksija

“Refleksija” ir piecu vīru komanda no Ziemeļnieciskajām Rūjienas ārēm ar skaļu mūzikas un dzīves skatījumu, ko pauž pār žanru un stilu robežām.

“Refleksija” ir rokgrupa no Rūjienas,kuras pirmsākumi meklējami dziesmas “Patriots” ierakstā, kas kā muzikāls eksperiments 2015.gada rudenī bija iemesls apvienoties vīriem no grupas “Smēde” ar vokālistu Arturu Gruzdiņu un bundzinieku Klāvu Skujiņu.
Arturs Gruzdiņš ir nesenā TV šova X faktors uzfarētājs un līdz ar to par kvalitāti būs iespēja pārliecināties šovakar dzīvajā!

Tolaik grupai dots vārds “Dvēseles Harmonijā”, bet virzoties uz rokmūzikas pusi un sava skanējumā ieviešot hardcore mūzikai raksturīgos elementus, gan šī “Dvēseliskās mūzikas harmonija” arvien vairāk ieguva skarbi ziemeļnieciskas aprises. Katrs grupas dalībnieks skanējumā ievieš savas skaņas, eksperimentējot ar mūzikas robežām un žanriem, kur tipiski hardcore elementi pāraug liriskās skaņās un klausītājus ieved kā balādēs, tā smagāku muzikālu darbu pasaulē.

Refleksija ir sens vārds, kura nozīme (lat. reflexio) meklējama filozofiskā cilvēka pašizzināšanās procesā,kurā viņš izzina savu rīcību un likumus. Fizikā tā ir atspīdēšana, bet psiholoģijā - ieskatīšanās sevī. Mūzikas dzīvē Refleksija ir piecu rūjieniešu tieksme pierādīt to, ka roks latviešu valodā ir dzīvs un patiess un, ka skaļām notīm ir stingrs pamats ne tikai Liepājā.

 

 

https://www.facebook.com/RefleksijaMusic/,

Twitter https://twitter.com/refleksijamusic

YouTube grupas Refleksija kanāls: https://www.youtube.com/channel/UCAw34Mo3REjEyeFZgI7EiQg

 

 ŠOVBIZNESA PUSDIENAS2111

 SEKO MUMS!

youtube

  Mārstaļu iela 2/4, Rīga
 
  
REZERVĀCIJĀM,

BANKETIEM UN

PAZAUDĒTAJĀM MANTĀM

+371 26678555

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


INFORMĀCIJA PAR

PASĀKUMIEM

+371 25749433

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.