"

Blūza svētdienas Rokkafejnīcā 17.02

Jj Thames mūzika ir blūza, funk un R & B sajaukums, kas papildināts ar ska un reggae ritmiem. Spilgta aktrise ar skaistu vokālu pārvērš katru savu uzstāšanos par īstu šovu.

JJ ir dzimusi Detroitā, agri sāka spēlēt mūziku, specializējoties klasiskajā un džeza vokālā, kā arī klavierspēlē. 9 gadu vecumā viņa pirmo reizi parādījās uz skatuves, 17 gadu vecumā viņa uzstājās jau kā profesionāla dziedātāja. JJ Thames ir uzstājusies kopā ar Outlaw Nation, Fishbone, Israel Vibrations, Bad Brains un tajā pat laikā ar Bobby "Blue" Bland, Peggy Scott Adams, Willie Clayton, Denise LaSalle un citiem leģendāriem mūziķiem.

JJ Thames debijas albums, ''Tell You What I Know'' tika laists klajā 2014. gadā. Savukārt 2018. gadā iedziedātajs ''Raw Sugar'' kurš tika augsti novērtēts mūzikas kritiķu aprindās, tikai nostiprināja JJ Thames lielos panākumus mūzikas laukā!

Sastāvs:
Jj Thames - vokāls
Nikita Bratus - taustiņi
Егор Ковайков (Jegor Kovaikov) - ģitāra
Edvins Ozols - bass
Artis Orubs- bungas

Biļetes maksā: 17 EUR. www.bilesuserviss.lv
Biļetes pārdošanā no 24 janvāra.

 

 ŠOVBIZNESA PUSDIENAS2203

 SEKO MUMS!

youtube

  Mārstaļu iela 2/4, Rīga
 
  
REZERVĀCIJĀM,

BANKETIEM UN

PAZAUDĒTAJĀM MANTĀM

+371 26678555

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


INFORMĀCIJA PAR

PASĀKUMIEM


Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.