"

Frequent Mood EP prezentācijas koncerts

Grupas “Frequent Mood” pirmsākumi meklējami 2014. gada nogalē, bet nopietnāks darbs pie mūzikas radīšanas sākās 2017. gada otrajā pusē, kad pamazām nostabilizējās grupas dalībnieku sastāvs, kā arī sāka veidoties grupas īpašais rokraksts.
Apvienības sastāvu veido pieci, ar mūziku inficēti, puiši – Kārlis, Kristaps, Kaspars, Reinis un Armīns. Ģitāru rifu savstarpējā mijiedarbība, vokāla daudzbalsība, kā arī sarežģīta vienkāršība basa un bungu partijās, un tam visam pāri, nepārāk uzkrītoša delay un reverb efektu deva, ko papildina elektronikas elementi – tā varētu raksturot grupas “Frequent Mood” skanējumu, citiem vārdiem sakot - Indie roks.
Maijā klajā tika laists grupas debijas singls “Layers”. Līdz ar audio celiņu, tika izlaists arī dziesmas video klips.
Nu ir pienācis laiks grupas debijas EP "Waves", kura prezentācijas koncerts notiks 21. septembrī, plkst. 23:00, Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

 

 ŠOVBIZNESA PUSDIENAS2705SEKO MUMS!

youtube

  Mārstaļu iela 2/4, Rīga
 
  
REZERVĀCIJĀM,

BANKETIEM UN

PAZAUDĒTAJĀM MANTĀM

+371 26678555

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


INFORMĀCIJA PAR

PASĀKUMIEM


Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.